بازار خودرو در اولین روز بازگشایی شاهد افزایش قیمت ها در اکثر خودروهای موجود در بازار به ویژه خودروهای گروه پژو بوده است.

بازار خودرو امروز شاهد افزایش قیمت های گسترده در بین خودروهای گروه پژو بوده است؛ خودرو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ این گروه از ۲۲۰ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به قیمت ۲۲۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در این مدت ۲ میلیون تومان گران شده است و امروز به قیمت ۲۱۲ میلیون تومان رسیده است و تیپ ۵ این خودرو نیز در این مدت ۳ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر به قیمت ۲۷۵ میلیون تومان رسیده است و پژو پارس ساده نیز از ۲۳۵ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به قیمت ۲۳۸ میلیون تومان رسیده است.

در بین خودروهای گروه سمند نیز امروز افزایش قیمت ها مشهود بوده است؛ خودرو سمند LX مدل ۱۳۹۹ از ۲۰۴ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به قیمت ۲۰۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت یک میلیون تومان گران شده است و ۲۱۶ میلیون تومان قیمت خورده است و سمند LX EF۷ نیز از ۲۳۸ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به قیمت ۲۳۸ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای رانا نیز امروز افزایش قیمت چشمگیری را تجربه کردند؛ رانا LX مدل ۱۳۹۹ امروز دو میلیون تومان گران شد و ۲۱۱ میلیون تومان قیمت خورد و مدل ۱۳۹۸ این خودرو نیز از ۲۰۰ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به قیمت ۲۰۲ میلیون تومان رسیده است. خودروهای کوییک نیز امروز شاهد افزایش قیمت گسترده بودند؛ کوییک دنده ای مدل ۱۳۹۹ از ۱۵۰ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به قیمت ۱۵۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز از ۱۵۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۱۵۸ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

  • منبع خبر : آخرین خبر