سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر ضرورت آمادگی همه‌جانبه بیمارستان شهید نورانی تالش جهت ارائه خدمات درمانی مطلوب تر به مردم در آستانه سال جدید، تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری مرجع آنلاین به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب‌دا)، دکتر محمدتقی آشوبی- سرپرست دانشگاه به همراه مهندس کیا عاشوری-فرماندار تالش و جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه از بیمارستان شهید نورانی تالش بازدید کرد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بخش‌های مختلف بیمارستان ۲۲۰ تخت‌خوابی تالش، بازدید و  در جریان کم و کیف خدمات درمانی به مردم قرار گرفت.
دکتر آشوبی ضمن تقدیر از تلاش‌های کادر درمان، بر ضرورت خدمات مضاعف به مردم و مسافران در آستانه سال جدید، تأکید کرد.
وی همچنین از  داروخانه بیمارستان شهید نورانی نیز بازدید کرد و بر ضرورت تامین دارو های مورد نیاز مردم به ویژه در ایام نوروز، تاکید کرد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین از بخش‌های آزمایشگاه، CT اسکن، رادیولوژی،  بستری و همچنین پشتیبانی بازدید کرد.
دکتر آشوبی با اشاره به اینکه بیمارستان شهید نورانی تالش، قطب درمانی غرب گیلان است، خواستار آمادگی همه‌جانبه و بیش از پیش این مرکز درمانی در آستانه سال جدید شد.
وی همچنین با اشاره به نیاز بیمارستان شهید نورانی به برخی از تجهیزات پزشکی و پزشک متخصص، از عزم جدی برای تامین آن‌ها در این بیمارستان جهت خدمت بهتر و مطلوب تر به مردم خبر داد.
  • منبع خبر : علوم پزشکی گیلان