در سومین روز از هفته قوه قضاییه مسئولان قضایی استان با حضور در جمع نمازگزاران در مصلای رشت از نزدیک با آن ها دیدار و دستورات قانونی لازم جهت حل مشکلات مراجعین را صادر کردند.

به گزارش پایگاه خبری مرجع آنلاین به نقل از روابط عمومی دادگستری  گیلان، سید مهدی فلاح میری دادستان مرکز استان از برپایی میز خدمت در سومین روز از هفته قوه قضاییه در مصلای رشت خبر داد.
سید مهدی فلاح میری دادستان مرکز استان با اشاره به مصوبه ستاد بزرگداشت هفته قوه قضاییه دادگستری استان گیلان در خصوص برپایی میز خدمت در مصلای رشت اظهار داشت: در راستای تکریم ارباب رجوع و تسریع در رسیدگی به درخواست های حقوقی و قضایی شهروندان محترم، میز خدمت مسؤلان قضایی استان، شورای حل اختلاف و سازمان های تابعه دستگاه قضایی برگزار شد.
وی با بیان اینکه در طول سال نیز هر هفته امکان ملاقات شهروندان با مسؤلان قضایی در تمام دادگستری های استان فراهم می باشد افزود: در سومین روز از هفته قوه قضاییه میز خدمت با حضور مسئولان قضایی و معاونین آنان و روسای سازمان های قضایی تابعه در محل مصلای رشت و به طور همزمان در تمامی مصلاهای شهرستان های استان برگزار شد.

 

  • منبع خبر : دادگستری کل گیلان