صبح روز سیزدهم خردادماه؛ مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان در راستای همکاری های فی مابین و خدمت رسانی به جامعه هدف، با مدیرکل بهزیستی گیلان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری مذجع آنلاین  روابط عمومی بهزیستی گیلان؛ حجت الاسلام و المسلمین محمد لاکانی مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان گیلان، در راستای همکاری های فی مابین و ترویج فعالیتهای فرهنگی و دینی و خدمت رسانی به جامعه هدف بهزیستی با آریا طوفانی مدیرکل بهزیستی گیلان در اداره کل بهزیستی استان دیدار و گفتگو کرد.

آریا طوفانی مدیرکل بهزیستی گیلان در این دیدار ضمن تسلیت سالروزعروج ملکوتی امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و شهادت شهدای قیام خونین ۱۵خرداد و همچنین ارائه گزارشی جامع از نحوه ارائه خدمات بهزیستی به جامعه هدف، عنوان کرد: بسیاری از فعالیتهای بهزیستی با استفاده از ظرفیت خیرین صورت می گیرد و در همین راستا برای ارائه خدمات بیشتر و بهینه به جامعه هدف تحت پوشش از سایر ظرفیت های فرهنگی و اجتماعی نیز استقبال می کنیم.

 مدیرکل بهزیستی گیلان با بیان اینکه مهر و محبت و عشق ورزی کم هزینه ترین خدمتی است که می توان به جامعه هدف و نیازمندان ارائه کرد؛ اظهار داشت: تمام تلاش بهزیستی این است تا مددجویان علیرغم بهره مندی از خدمات سازمانی، از سایر خدمات فرهنگی و اجتماعی نیز بهره مند شوند و امیدواریم این امر با استفاده از ظرفیت بالای جامعه روحانیون و مبلغین دینی در سراسر استان محقق شود.

وی در پایان به خدمات دولت سیزدهم به مددجویان تحت پوشش بهزیستی اشاره کرد و گفت: با تلاش های صورت گرفته و تاکیدات رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی، تمامی مددجویان پشت نوبتی محرز شرایط از کلیه خدمات بهزیستی بهرمند شدند و تا امروز دیگر هیچ مددجوی پشت نوبتی نداریم و تمامی پرونده ها به روز به چرخه دریافت خدمات بهزیستی اضافه می شوند.

در ادامه نیز حجت الاسلام والمسلمین محمد لاکانی مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه گیلان نیز ایام ارتحال امام خمینی(ره) و شهادت شهدای قیام خونین پانزده خرداد را تسلیت گفت و علیرغم اعلام آمادگی حوزه های علمیه گیلان مبنی بر خدمت رسانی به جامعه هدف بهزیستی و انجام فعالیتهای دینی و فرهنگی در ادرات بهزیستی و مراکز تابعه، بر ضرورت همکاری های فی مابین دو نهاد تاکید کرد.

  • منبع خبر : بهزیستی گیلان