آئین معارفه سرپرست جدید تامین اجتماعی شعبه املش با حضور مدیرکل استان و مسئولین واحدهای مختلف این مجموعه برگزار گردید .

به گزارش پایگاه خبری مرجع آنلاین به نقل از  روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان ، علی حسین نژاد در آئین معارفه خاور کاروان به عنوان سرپرست جدید شعبه املش که با حضور مسئولین واحدهای مختلف این مجموعه انجچام پذیرفت ، روی گشاده و تبسم و خوشروئی با مخاطبان را از اصول اولیه در ایفای درست مسئولیتها برشمرده و افزود : انتظار میرود تا با کمک به روانسازی امور و در رویکردی تسهیل کننده با ارتباط خوب تعاملاتی با مقامات شهرستانی و شرکای اجتماعی شاهد بهبود بیشتر مناسبات کاری باشیم .

وی با بیان اینکه مردمداری ، سلامت کاری و تخصص از ویژگی های بارز خانم کاروان میباشد اظهار داشت : در انتصابات سازمانی بدون اعمال خط و خطوط و با تکیه بر توانمندیها و تجارب نیروهای انسانی کارآمد و ارزیابی های صورت گرفته بر مبنای عملکرد رفتار میشود .

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با اشاره به اینکه یک مدیر با تمام قدرت خود بدون حمایت و همراهی کارکنان نخواهد توانست امور را به خوبی پیش ببرد توجه به ماهیت واژه خدمت و مصادیق نهفته در آنرا از ارکان مهم در پیشبرد امور دانسته و اذعان داشت خوشرویی ، دانایی ، محبت و مردمداری و توانمندی مفاهیم نهفته در کلمه مقدس خدمت هستند .

علی حسین نژاد داشتن دل پاک به همراه چشم پاکی و دست پاکی را لازمه روح خدمت برشمرده و افزود این منطقه دارای مردمانی بی آلایش و خوب است که باید به شایستگی و در فضایی مناسب از تعهدات برخوردار شده و تکریم آنها همواره سرلوحه فعالیتها باشد .

وی با اشاره به انتصاب خانم کاروان به عنوان پنجمین بانو در سطح روسای شعب اظهار داشت : موفقیت این قشر در پست های مدیریتی فضای مطلوبتری برای واگذاری مسئولیت های بیشتر را فراهم آورده و عملکرد خوب جامعه زنان سبب ایجاد بستری مطمئن در انتصابات بعدی برای به کار گیری بیشتر از توانمندیهای آنان خواهد بود .

  • منبع خبر : تامین اجتماعی گیلان